OBVESTILA

Molitveno srečanje v čast Fatimski Materi Božji bo v župnijski cerkvi Marijinega brezmadežnega Srca (Fatimska Marija) na Lokah pri Kisovcu, ( okrog 13 v mesecu .) Pridite, molimo!

Lepo vabljeni dobri ljudje in fatimski romarji.

Vabljeni v mariborsko stolnico vsako drugo sredo v mesecu na Slomškov grob na molitev za nerojene otroke.( v poletnem času ob 17.30h in v zimskem času ob 16.30h.)Povejte naprej in prisrčno vabljeni.

MOLITEV »ZA ŽIVLJENJE
« vsak četrtek od 9.00 do 10.00 dopoldne v kapeli Lurške Marije v brežiški bolnišnici. Lepo vabljeni, da se pridružite brežiški farani in tudi župljani vseh tistih župnij, ki sodijo v območje Splošne bolnišnice Brežice.

Bog naj vam povrne dobri ljudje za molitve.

Dragi prijatelji, vsi ki bi radi pomagali, sodelovali pri ustanovitvi molitvene skupine za nerojene otroke in njihove starše v Sloveniji, pišite na

Recimo splavu, abortusu NE! Več si lahko pogledate v oddaji Pot-i:

Naredimo nekaj dobrega Bogu v slavo.

Molitev za nerojene otroke