Medjugorje

Vabljeni k ogledu duhovnih krščanskih TV oddaj Pot-i, v katerih smo se pogovarjali na vašo željo s škofi, duhovniki, redovniki, redovnicami, laiki, posneli pridige, pesmi, rožni venec in druge molitve, predstavili nadškofije, škofije, redove, svetnike…

Oddaje je pripravil Albin Škrabl iz Maribora posnela pa spletna TV POT - I Slovenija, Hrvaška in Bih.

25. september 2017 - Marija Pavlović Lunetti  -  Hrvaško

Draga djeco! Pozivam vas da budete darežljivi u odricanju, postu i molitvi za sve one koji su u kušnji, a vaša su braća i sestre. Na poseban način vas molim da molite za svećenike i sve posvećene da još žarče ljube Isusa, da Duh Sveti ispuni njihova srca radošću, da svjedoče Nebo i nebeske tajne. Mnoge duše su u grijehu, jer nema onih koji se žrtvuju i mole za njihovo obraćenje. Ja sam s vama i molim za vas da vaša srca budu ispunjena radošću. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.

25. september 2017 - Marija Pavlović Lunetti

Dragi otroci!

Kličem vas, da bi bili radodarni v odrekanju, postu in molitvi za vse tiste, ki so v preizkušnjah, a so vaši bratje in sestre.

Na poseben način vas prosim, da molite za duhovnike in vse posvečene, da bi še bolj goreče ljubili Jezusa, da bi Sveti Duh napolnil njihova srca z radostjo, da bi pričevali nebesa in nebeške skrivnosti.

Mnogo duš je v grehu, ker ni tistih, ki bi se žrtvovali in molili za njihovo spreobrnjenje. Jaz sem z vami in molim za vas, da bi vaša srca bila napolnjena z radostjo.  Hvala vam, ker ste se odzvali mojemu klicu.

Moje Medjugorje, duhovnik Maks Kozjek, Jože Lovše in Klemen Krpan

MEĐUGORSKI ROMARJI

O MEDJUGORJU z duhovnikom Maksom Kozjekom

NEBEŠKA MAMA MARIJA V MEDJUGORJU, duhovnik Peter Leskovar