Radijske oddaje Pot - i na radiu Marija BIH

Vabljeni k poslušanju radijskih oddaj POT - I na valovih radia Marija BIH, vsak prvi torek v mesecu ob 20. uri

11 radijska  Pot - i , Putovi za mesec 7 (11.7.2017) in 8 mesec (8.8.2017) ob 20uri

Dragi prijatelji tokrat bomo molili z sestrami Klanjateljicami Krvi Kristove,molitev rožnega venca k Predragoceni Jezusovi Krvi za osebne potrebe in potrebe cerkve.Hvala vsem za sodelovanje.

10. radijska oddaja Pot - i,  13.6..2017

Tokrat nam je Marijino svetišče na Ptujski gori predstavil gvardijan p.Milan Holc. Vabljeni k poslušanju  zanimive radijske oddaje Putovi ( Pot  - i ) in pišete nam lahko na elektronski naslov emisijeputovi@gmail.com

Mir in dobro !

9. radijska oddaja Pot - i,  9.5.2017

Najprej nas bo nagovril don Damir Stojič študenski kaplan iz Zagreba. Zatem nam bo predstavil na kratko novo knjigo Nisam Šutio fra Mario Knezović.

Vabljenik ogledu zanimive radiske oddaje Pot – i.

8. radijska oddaja Pot - i,  11.4.2017

Kot že večkrat nas bo pozdravil duhovnik Jani M. Tušak, nato pa nam bo predstojnica s. Bernarda Krištić predstavila zgodovino reda Klanjateljic Krvi Kristove  v Banja Luki, samostana Novi Nazaret, ki je naslednik prvega samostana Nazaret ter duhovnost češčenja Jezusove Predragocene Krvi, zelo pomembne za današnji čas. V zadnjem delu nam bo gospod Jani voščil Velikonočne praznike. Sestram v Novem Nazaretu se zahvaljujemo za gostoljubnost. Hvala vsem poslušalcem, da nas poslušate in da se na takšen način, preko radijskih valov radija Marija BIH, lahko družimo.

7.radijska oddaja Pot – i,  14.3.2017

Najprej nam bo gvardijan p.Pepi Lebreht predstavil Marijino svetišče na Sveti gori nad Novo Gorico.Zatem bodo sestre Klanjateljice Krvi Kristove iz Zagreba,..spregovorili bosta  sestri s.Matija in s.Bernarda…. Vabljeni k poslušanju.

5. radijska oddaja Pot – i, 11.1.2017

Oddajo bo kot vedno začel duhovnik g. Jani Maksimiljan Tušak, nato pa nas bosta nagovorili Andreja Ličen in Maja Prinčič prostovoljki iz Mirenskega Gradu, kjer nudita nesebično pomoč otrokom, mladim, družinam, ljudem v stiski, brezdomcem pod okriljem Društva prostovoljcev Vincencijeve zveze dobrote. V drugem delu oddaje nas bo nagovoril pater Zvonko Šeremet ter nam predstavil Družbo duhovnikov Jezusovega Srca ( dehonijance ), na koncu oddaje, pa nam bo g. Jani Maksimiljan Tušak razložil pomen krsta.

4.radijska oddaja Pot – i, 14.12.2016

V četrti radijski oddaji nam je duhovnik g.Janez Mrak predstavil drugo Fatimsko skrivnost, novinar, duhovnik in radijski voditelj fra Mario Knezovič pa nam je zaupal svojo življenjsko zgodbo. Na koncu oddaje nam je blagoslovjene Božične praznike voščil duhovnik g.Jani Maksimiljan Tušak.

3. radijska oddaja Pot -i, 9. 11. 2016

V tretji radijski oddaji nas je duhovnik g.Janez Mrak pripravil na poslušanje druge fatimske skrivnosti. Mons. Ante Meštrović rektor katedrale v Sarajevu pa nam je predstavil katedralo  in svojo bogato duhovniško pot.

2. radijska oddaja Pot -i, 12.10.2016

V drugi radijski oddaji Pot – i smo gostili p.Marka Glogoviča, uršulinko s.Štefko Klemen, duhovnika g.Janeza Mraka iz župnije Kisovec, ki nam je predstavil prvo fatimsko skrivnost, družino Rukavina iz Hrvaške  in glavnega tajnika slovenskega društva Cankar v Sarajevu g.Sama Čolaka. Vabljeni k poslušanju radijske oddaje in pišete nam lahko na  elektronski naslov oddaja.pot-i@telemach.net z vašimi predlogi.

1. radijska oddaja Pot -i, 8.9.2016

V prvi radijski oddaji Pot – i smo gostili sestre klavzurnega reda Marijinog Pohoda iz Zagreba, Marijino svetišče Velesovo nam je predstavil župnik Slavko Kalan, gvardijana Ante Pranjić pa frančiškanski samostan v Tomislavgradu v BIH. Vabljeni k poslušanju oddaje.