Nebeška mama Marija v Medjugorju

Vabljeni, da si jo ogledate preko interneta, še bolj pa da prisluhnete oddaji Pot-i z naslovom Nebeška mama Marija v Medjugorju, ko je bil gost slovenjegraški župnik gospod Peter Leskovar.

NEBEŠKA MAMA MARIJA V MEDJUGORJU, duhovnik Peter Leskovar - predvajaj  (trajanje 56 minut)

Med dosedanjimi mnogimi zanimivimi gosti v oddaji POT-i sem se najprej odločil, da trajno naložim na internetno stran pogovor z duhovnikom Petrom Leskovarjem, župnikom v cerkvi Sv. Elizabete iz Slovenja Gradca.

Zakaj sem se tako odločil boste zagotovo dobili odgovor, ko si boste ogledali, predvsem pa prisluhnili mnogim koristnim mnenjem, nasvetom, vzpodbudam ..., s strani slovenjegraškega župnika gospoda Petra Leskovarja. Vabimo vas, da si ogledate.