Medjugorje

Vabljeni k ogledu duhovnih krščanskih TV oddaj Pot-i, v katerih smo se pogovarjali na vašo željo s škofi, duhovniki, redovniki, redovnicami, laiki, posneli pridige, pesmi, rožni venec in druge molitve, predstavili nadškofije, škofije, redove, svetnike…

Oddaje je pripravil Albin Škrabl iz Maribora posnela pa spletna TV POT - I Slovenija, Hrvaška in Bih.

MARIJINO SPOROČILO

25. januar 2019 - Marija Pavlović Lunetti  -  hrvaško

Draga djeco! Danas vas kao majka pozivam na obraćenje. Ovo vrijeme je za vas, dječice, vrijeme tišine i molitve. Zato, u toplini vašeg srca nek zrno nade i vjere raste i vi ćete, dječice, iz dana u dan osjetiti potrebu da više molite. Vaš će život postati uredan i odgovoran. Shvatit ćete, dječice, da ste ovdje na zemlji prolazni i osjetit ćete potrebu da budete bliže Bogu i s ljubavlju ćete svjedočiti vaše iskustvo susreta s Bogom koje ćete djeliti s drugima. Ja sam s vama i molim se za vas, ali ne mogu bez vašeg Da. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.

25.januar 2019 - Marija Pavlović Lunetti

Dragi otroci!
Danes vas kot mati kličem k spreobrnjenju. Ta čas je za vas, otročiči, čas tihote in molitve. Zato naj v toplini vašega srca raste zrno upanja in vere in boste, otročiči, iz dneva v dan čutili potrebo, da bi več molili. Vaše življenje bo postalo urejeno in odgovorno. Doumeli boste, otročiči, da ste tu na zemlji prehodno, in čutili boste potrebo, da bi bili bliže Bogu, in z ljubeznijo boste pričevali o svoji izkušnji srečanja z Bogom, ki jo boste delili z drugimi. Jaz sem z vami in molim za vas, toda ne morem brez vašega »da«.
Hvala vam, ker ste se odzvali mojemu klicu.

Moje Medjugorje, duhovnik Maks Kozjek, Jože Lovše in Klemen Krpan

MEĐUGORSKI ROMARJI

O MEDJUGORJU z duhovnikom Maksom Kozjekom

NEBEŠKA MAMA MARIJA V MEDJUGORJU, duhovnik Peter Leskovar