Pogovor z odgovornim urednikom revije Ognjišče Božom Rustja

Začnimo s tole mislijo »Želim in prosim Boga, da bi imeli pred očmi podobo Jezusa Kristusa, ki nas ljubi in bi z njo hodili skozi življenje«

V oddaji Pot–i je bil naš sogovornik duhovnik magister Božo Rustja, ki je odgovoren urednik Ognjišča in pisatelj. Po odzivu naših gledalcev lahko rečem, da je res njihov pisatelj.

Pogovor z odgovornim urednikom revije Ognjišče Božom Rustja - predvajaj (trajanje 41 minut)

Napisal je Zgodbe za dušo, Zgodbe z srcem, Drobne zgodbe z biserom, Zgodbe za pogovor, Tvoje obličje iščem ...

Kot višješolski predavatelj na teološki fakulteti v Ljubljani predava in vodi seminarje o množični komunikaciji, zlasti z vidika cerkve. Občasno predava tudi drugod. Vodi tudi tiskovni urad v koprski škofiji. V strokovnem publicističnem delu se posveča predvsem proučevanju medijev v odnosov do cerkve. Mesečna revija Ognjišče je najbolj bran mesečnik v Sloveniji in vabljeni k ogledu oddaje .

revija Ognjišče