Uršulinka s. Helena Eržen o znakovnem jeziku za gluhe in naglušne

Na željo gledalcev smo v oddaji gostili uršulinko s. Heleno Eržen iz Uršulinskega samostana v Ljubljani.

V oddaji smo spregovoril  o gluhih in naglušnih in kako bi jim približali Kristusa, saj so naši bratje in sestre. Bogu smo hvaležni, da nam je dal sestro Heleno Eržen, ki jim lahko po svojim močeh pomaga. Dejala je, da bi se lahko več ljudi naučilo slovenski znakovni jezik, saj ljudje komuniciramo med seboj tudi neverbalno. Sestri Heleni se zahvaljujemo za sodelovanje.

Vabimo vas k ogledu oddaje in naredimo nekaj dobrega za svoje najbližje. Pišite nam še naprej na elektronski naslov
oddaja.pot-i@telemach.net

Na tem  portalu si lahko ogledate tudi druge oddaje in molitve v slovenskem znakovnem jeziku:

Duhovnik Edi Strouhal nam je predstavil slovenski znakovni jezik - predvajaj

DESETKA ROŽNEGA VENCA V SLOVENSKEM ZNAKOVNEM JEZIKU Z GLUHIMI IN NAGLUŠNIMI OSEBAMI - predvajaj

Rožni venec (slovenski znakovni jezik)

VESELI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj

SVETLI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj

ŽALOSTNI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj

ČASTITLJIVI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj

Zahvaljujemo se župniku Petru Leskovarju in župljanom za molitev .