Župnija Sv. Blaža, Zagreb

Župnija Sv. Blaža v Zagrebu ima pribljižno 20.000 župljanov. Kako je delati v tako veliki župniji nam je spregovoril župnik Zvonimir Sekelj, kateremu se iz srca zahvaljujemo za lep sprejem in sodelovanje. Med drugim imajo v župniji več molitvenih skupin. Ena izmed njih je tudi skupina, ki moli za nerojene otroke in njihove starše. Lep zgled vsem nam, da bi za Kristusove najmlajše naredili več kot naredimo. Pričevanje je podala gospa Mila Buljan, kateri se tudi zahvaljujemo za sodelovanje in si želimo, da bi tudi v Sloveniji nastale podobne molitvene skupine. Če pa je kdo od vas, spoštovani gledalci začutil v srcu klic, da bi naredil nekaj dobrega za nerojene, naj nam piše na naslov  oddaja.pot-i@telemach.net . Vabljeni tudi, da si pogledate film:  Da životu, da najmanjima! Pavlini i misija za nerođene,  katero smo pripravili s patrom Markom K. Glogovićem, ki se na Hrvaškem bori za nerojene otroke.

Vabljeni k ogledu oddaje.

Župnija Sv. Blaž , Zagreb, duhovnik Zvonimir Sekelj

ga.Mila Buljan – molitvena skupina za nerojene