Župnija Sv. Marije Goretti, Bistrica pri Tržiču

Na željo gledalcev oddaje Pot – i iz Gorenjske smo obiskali župnijo Marije Goretti iz Bistrice pri Tržiču. Gre za edino cerkev v Sloveniji, ki je posvečena svetnici Mariji Goretti po rodu iz Italije. Sv. Marija Goretti je zavetnica čistosti. Vabljeni k ogledu oddaje.

ŽUPNIJA SV. MARIJE GORETTI, duhovnik Jože Gregorič - predvajaj  (trajanje 28 minut)

Domači župnik gospod Jože Gregorič nas je lepo sprejel in posebej za gledalce oddaje Pot – i spregovoril. Predstavil nam je župnijo, zbornik ob 30 letnici župnije in krasno glasilo Bistriški zvon, ki ga lahko naročite po telefonu na 04 59 24 200 ali na elektronski naslov gregoric.joze@siol.si.

Povabil je vse gledalce, še posej planince, da pridejo k maši v njihovo cerkev. Zelo lepo skrbijo za duhovno obnovo upokojencev, kajti zraven cerkve stoji dom upokojencev. Pišite nam še naprej tako zvesto na elektronski naslov pot@planet.si. Želimo vam vse dobro na vaših življenjskih poteh.

svete maše v župniji Bistrica pri Tržiču

Sv. Marija Goretti (Družina)