800 let Sv. Elizabete

Vabljeni, da si ogledate oddajo Pot-i, ko so gostovali slovenjegraški župnik gospod Peter Leskovar in župljani iz župnije Sv. Elizabete iz Slovenj Gradca.

800 LET SV. ELIZABETE, duhovnik Peter Leskovar in župljani - predvajaj  (trajanje 61 minut)

Oddaja je posneta v cerkvi Sv. Elizabete.

Župnija letos konec leta obhaja častitljivo 800 letnico rojstva njihove zavetnice Sv. Elizabet.

Slovenjegraški župnik gospod Peter Leskovar in župljani iz župnije Sv. Elizabete iz Slovenj Gradca v oddaji govorijo o jubileju 800 letnici rojstva njihove zavetnice, o življenju in delovanju v župniji, predstavijo pa tudi Sokoličev muzej. Vabljeni, da prisluhnete njihovemu pričevanju vere.

Obletnica posvetitve cerkve sv. Elizabete ob jubileju 800 letnice (30.4.2007)
MARIBORSKI POMOŽNI ŠKOF DR. JOŽEF SMEJ: HOMILIJA: - 21:41 min

Poglejte in prisluhnite sveti maši pri Sv. Elizabeti v Slovenj Gradcu ob prazniku presvetega srca Jezusovega in brezmadežnega srca Marijinega.

Sklep jubilejnega leta ob 800-letnici rojstva sv. Elizabete (17.11.2007) APOSTOLSKI NUNCIJ MSGR. SANTOS ABRIL Y CASTELLÓ: HOMILIJA: - 12.27 min (