Božji služabnik - duhovnik Danjiel Halas

Na željo gledalcev oddaje Pot-i smo bili na obisku v škofiji Murska sobota, v župniji Velika Polana, kjer nas je prisrčno sprejel njihov domači župnik Franc Kodila.

Božji služabnik - duhovnik Danjiel Halas, duhovnik Franc Kodila - predvajaj  (trajanje 46 minut - arhivski posnetki.)

Predstavil nam je utrip župnije Velika Polana in njihovo lepo cerkev. Spregovoril je o mučencu Danijelu Halasu. Božji služabnik duhovnik Danijel Halas je bil podarjen dobrim staršem Martinu –Katarini Horvat iz Črenševec v Prekmurju. Posebej je bil spoštovan kot goreč dušni pastir, katehet , širitelj češčenja Jezusovega srca in izreden častilec Matere Božje.

Zahvaljujemo se iz srca duhovniku Francu Kodila, da je sodeloval v oddaji Pot-i .Za ogled Halasove sobe se lahko najavite na telefonsko številko domačemu župniku Francu na telefon 02 570 10 83.

Želimo vam obilo dobrega in Božjega blagoslova na vaši življenjski poti.