Pot-i posvečamo gluhim in naglušnim osebam

Vabljeni, da si jo ogledate preko interneta, še bolj pa da prisluhnete oddaji Pot-i z naslovom Pot-i posvečamo gluhim in naglušnim osebam, ko je bil gost slovenjegraški župnik gospod Peter Leskovar, ki je odgovarjal na vprašanja o najbolj pomembnih vsebinah krščanskega duhovnega življenja.

Pot-i posvečamo gluhim in naglušnim osebam, duhovnik Peter Leskovar, prvi del - predvajaj (trajanje 56 minut)

Pot-i posvečamo gluhim in naglušnim osebam, duhovnik Peter Leskovar, drugi del - predvajaj (trajanje 55 minut)

Duhovnik Edi Strouhal nam je predstavil slovenski znakovni jezik - predvajaj  (trajanje 23 minut)

Zahvaljujemo se slovenjegraškemu župniku Petru Leskovarju iz srca, da je spregovoril za gledalce oddaje Pot-i in za vse gledalce, ki so gluhi ali naglušni.

Posebna zahvala pa gre gospe Sabini Pokovec pri pomoči, da smo lahko oddajo realizirali. Bokloni vsem gledalcem pri izbiri gostov v vaših oddajah Pot-i.

Sveta maša za gluhe in naglušne v Šentvidu  vsako zadnjo nedeljo v mesecu ob 16. Uri. Mašuje duhovnik Edi Strouhal (ter tudi v Kranju). Lepo vabljeni prijatelji
Rožni venec (tudi za gluhe in naglušne)

VESELI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj - 21 min

SVETLI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj - 20 min