Pomoč sočloveku v stiski

V oddaji Pot–i smo na željo gledalcev oddaje Pot–i v Sloveniji in tujini ponovno gostili zelo priljubljenega Jezusovega duhovnika Jožefa Lipovška iz župnije svetega Petra v Malečniku pri Mariboru - nadškofija Maribor na Štajerskem.

Pomoč sočloveku v stiski, duhovnik Jožef Lipovšek - predvajaj  (trajanje 50 minut)

Če imate možnost vsekakor obiščite Malečnik in križev pot na Gorco od koder je čudovit razgled proti Dravskemu polju, Mariboru in Pohorju.

Križev pot je obnovljen, osvetljen, na poti je več lepih novih klopi za sedeti in uživati v naravi, miru, razmišljanju, meditaciji, molitvi, romanju k Mariji na Gorco …

Vabljeni k ogledu oddaje in bokloni gospodu župniku Jožefu da je spregovoril za gledavce oddaje Pot – i.

Iz srca hvala gledalci za sodelovanje. Pišite nam še naprej tako zvesto na elektronski naslov  oddaja.pot-i@telemach.net

župnija Sv. Petra iz Malečnika pri Mariboru