Župnijska cerkev v Štandrežu v Italiji

Bili smo na obisku v župniji Štandrež v sosednji Italiji. V oddaji Pot – i so sodelovali domači župnik g. Karel Bolčina, g. Dimitrij Brajnik, učiteljica ga. Aleksandra Sketino.

Župnijska cerkev v Štandrežu v Italiji, duhovnik Karel Bolčina - predvajaj  (trajanje 28 minut)

Gospa Aleksandra vodi pevski zborček 40 otrok. Zanimivo je, da so vseh starosti in da se razumejo kot eden. Vsem župljanom Štandreža se zahvaljujemo za gostoljubnost. Zelo lepo skrbijo v zamejstvu za slovenski jezik, razumevanje – čestitamo, ter hvala za povabilo. Bilo je lepo v njihovi družbi.

Hvala za sodelovanje župniku Karlu Bolčini, pevskemu zboru in zborčku. Zahvaljujemo se vsem župljanom za prisrčen sprejem v Štandrežu. Oddaje Pot – i si lahko ogledate tudi preko  TV POT - I Slovenija.Želimo vam dober sprejem oddaje.