Župnija Bizeljsko

Kot že tolikokrat vam v oddajah Pot-poti poskušamo predstaviti utrip slovenskih župnij, duhovnike in v naše kamere zabeležiti prelepe podobe in notranjosti naših slovenskih in tujih cerkva.

Župnija Bizeljsko, duhovnik Vlado Leskovar - predvajaj  (trajanje 43 minut)

Danes vam bomo v oddaji predstavil župnika Vlada Leskovarja iz župnije Bizeljsko. Najprej si boste pogledali nekaj slik gospe Ire, katehistinja Andreja Špeljak se nam bo na kratko predstavila, za tem bo duhovnik Vlado Leskovar, nam bo predstavil župnijo na Bizeljskem, kjer je kot kaplan služboval prej omenjeni blaženi Anton Martin Slomšek in kjer so nastala tudi dela slikarke gospe Ire.

Pogovor z gosti bo vodil moderator oddaj Pot - poti gospod Albin Škrabl. Vas spoštovane gledalke in spoštovani gledalci pa poleg gledanja oddaj, vabimo na obisk in romanje v kraje, ki jih v oddajah predstavljamo. Pišite nam še naprej na elektronski naslov :
oddaja.pot-i@telemach.net
Želimo vam dober sprejem oddaje. Hvala župniku Vladu Leskovarju za pomoč pri realizaciji oddaje Pot-i.