Duhovnik Edi Strouhal nam je predstavil slovenski znakovni jezik

Za gledalce oddaje Pot–i nam je predstavil slovenski znakovni jezik duhovnik Edi Strouhal, ki je edini duhovnik v Sloveniji, ki mašuje v slovenskem znakovnem jeziku za gluhe in naglušne osebe.

Duhovnik Edi Strouhal nam je predstavil slovenski znakovni jezik - predvajaj  (trajanje 23 minut)

Pot-i posvečamo gluhim in naglušnim osebam, duhovnik Peter Leskovar, prvi del - predvajaj (trajanje 56 minut)

Pot-i posvečamo gluhim in naglušnim osebam, duhovnik Peter Leskovar, drugi del - predvajaj (trajanje 55 minut)

Spregovoril je o stanju ljudi, ki so malo drugačni, vendar so naši bratje in sestre v Kristusu. Bogu smo hvaležni, da nam je dal duhovnika Edija so nam povedali gluhi in naglušni. Dejal je, da bi se lahko več ljudi naučilo znakovni slovenski jezik, saj ljudje komuniciramo med seboj tudi neverbalno, z rokami.

Sveta maša za gluhe in naglušne v Šentvidu je vsako zadnjo nedeljo v mesecu ob 16. uri. Mašuje duhovnik Edi Strouhal (ter tudi v Kranju). Lepo vabljeni prijatelji.

Povabimo vas k ogledu oddaje in naredimo nekaj dobrega za svoje najbližje. Pišite nam še naprej tako zvesto na elektronski naslov oddaja.pot-i@telemach.net

Na krščanskem strežniku rkc lahko najdete znakovno sveto mašo in vse 4 dele rožnega venca tudi za gluhe in naglušne osebe.

DESETKA ROŽNEGA VENCA V ZNAKOVNEM JEZIKU Z GLUHIMI IN NAGLUŠNIMI OSEBAMI - predvajaj - 6 min

Iz srca se gledalci oddaje Pot–i zahvaljujejo duhovniku Ediju Strouhalu, da je spregovoril za gledalce oddaje Pot–i in bokloni vsem sodelujočim gluhim in naglušnim osebam za sodelovanje.

Rožni venec (tudi za gluhe in naglušne)

VESELI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj - 21 min

SVETLI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj - 20 min

ŽALOSTNI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj - 20 min

ČASTITLJIVI DEL ROŽNEGA VENCA - predvajaj - 23 min

Zahvaljujemo se iz srca slovenjegraškemu župniku Petru Leskovarju in župljanom za molitev rožnega venca.

Mir in dobro v Gospodu.