Župnijo Bovec v Posočju nam predstavi župnik Viljem Čušin

Bili smo na obisku v škofiji Koper v župniji Bovec v Posočju. Tukaj srečamo lepo reko Sočo, lepe travnike, gore kot je Kanin, Vršič, Krnska jezera, Krn in tukaj stopimo v osrčje Triglavskega narodnega parka.

Župnijo Bovec v Posočju nam predstavi župnik Viljem Čušin - predvajaj  (25 minut)

Župnik Viljem Čušin nam je predstavil župnijo Bovec in podružnice cerkve. Govoril je o naravi, družini, mladini in vpliv turizma na domačine. Kljub obrobju so ohranili vero in pridne roke. Vse planince, gornike, turiste je povabil k sveti maši, če se nahajajo v Posočju. Posebna zahvala pa gre našim gledalcem, da ste izbrali župnijo Bovec, da jo predstavimo širšemu krogu gledalcev. Želimo vam dober sprejem. Zahvaljujemo se tudi bovškemu župniku Viljemu Čušinu za lep sprejem in sodelovanje.

Kontaki:
zupnija.bovec@rkc.si