Frančiškanski samostan Sveta Ana iz Kopra

V oddaji Pot-i smo obiskali Frančiškanski samostan Sveta Ana v Kopru. O samostanu nam je v cerkvi zraven samostana spregovoril pater Evgen Ketiš. Videli boste lahko zelo lepo notranjost cerkve, zato vljudno vabljeni k ogledu oddaje.

Frančiškanski samostan Sveta Ana, Koper, pater Evgen Ketiš - predvajaj (trajanje 30 minut)

V oddaji je pater Evgen povabil na obisk cerkve Sv. Ane s sledečimi besedami: »Vedno dobrodošli pri Sveti Ani v Kopru, najavljeni ali nenajavljeni. Najavite se lahko na mobilni telefon 041 577 996.

Cerkev je res lepa, zato ste povabljeni v Koper v cerkev Svete Ane vsi, ki ljubite mir in zbrano molitev. Vedno so na razpolago za sveto spoved. Zahvaljujemo se patru Evgenu Ketišu, da nam povedal o frančiškanskem samostanu in razkazal prelepo svetišče posvečeno sveti Ani.