Ludbreg - Evharistijsko svetišče predragocene Krvi Jezusove

Relikvija Svete Krvi Kristusove nas stalno opominja, da okrepimo vero in da je On zares z nami vse dni do konca sveta, prav po Evharistiji. Ne pozabimo, da smo po besedah svetega pisma, odrešeni ne z razpadljivim zlatom, pač pa s Predragoceno Krvjo Kristusa, nedolžnega in neomadeževanega Jagnjeta. To ceno je za nas plačal Božji Sin.

Ludbreg - Evharistijsko svetišče predragocene Krvi Jezusove, duhovnik Josip Đurkan - predvajaj   (trajanje 71 minut)

Bodi blagoslovljena Kri Kristusova na veke.

Na željo gledalcev oddaje Pot – poti smo obiskali župnijo sv. Trojice v Ludbregu na Hrvaškem.

Svetišče je poznano po evharističnem čudežu. Za vas gledalce je spregovoril upravitelj in župnik svetišča g. Josip Đurkan, ki si že 25 let prizadeva, da bi približal češčenje Jezusove Predragocena Krvi vernikom. O svetišču si lahko več preberete tudi na njihovi spletni strani www.svetiste-ludbreg.hr.

Vabimo vas, da prisluhnete oddaji in po možnosti poromate v to lepo svetišče.

Več o Predragoceni Jezusovi Krvi na spletnih straneh:
DRUŽBE KRVI KRISTOVE

Zahvaljujemo se vsem, ki so pomagali pri nastanku oddaje.

Bog povrni.