Božja beseda v Svetem pismu

V oddaji Pot - i smo na vašo željo zopet gostili malečniškega župnika gospoda Jožefa Lipovška. Govoril je o Božji besedi v Svetem pismu.

Ali ste že prebrali celo Sveto pismo? Če si vsak dan vzamete kakšnih 15 minut, lahko sveto pismo preberete v enem letu. Važno je, da ga berete s srcem in poskušate prebrani odlomek prenesti v vaše življenje.

BOŽJA BESEDA V SVETEM PISMU, duhovnik Jožef Lipovšek - predvajaj (trajanje 28 minut)

Nedelja Svetega pisma – poslušam, berem, živim - 10:06 min

Kaj meni govori Bog po Svetem pismu? - 9:09 min

Molitev in zrenje ob Svetem pismu - 9:48 min

Poglejte in prisluhnite sveti maši v Marijini cerkvi na Gorci v Malečniku pri Mariboru ob prazniku brezmadežnega srca Marijinega.

Sveta maša na Gorci - predvajaj (trajanje 58 minut)

Dragi bratje in sestre,

obračam se s prošnjo na vse romarje Marijine cerkve na Gorci in vas prosim za molitev in finančno pomoč.

Cerkev je potrebna temeljite prenove in sanacije od znotraj in od zunaj.

Sami ne bomo zmogli prenove cerkve in da nam slik ne vzame zob časa se obračam na vas.

Vaš dar nam lahko nakažete na transakcijski račun župnije Svetega Petra pri Mariboru številka
24100 – 1002968048.

Bog vam povrni dobri ljudje za potrebno pomoč.

Jožef Lipovšek, župnik iz župnije Sv Petra v Malečniku pri Mariboru

Kopiranje oddaj Pot – i brez dovoljenja avtorja ni dovoljeno!

Vir:  Krščanske TV oddaje POT - I na RKC - uradna stran

Vse pravice pridržane.